Menü

Easy Wall Brick

Hızlı Menü.
Hemen Ara Teklif Al Bize Ulaş

Easy Wall Brick

Güvenliği ve dayanıklılığı, teknoloji ile birleştirdik.

Güvenliği ve dayanıklılığı, teknoloji ile birleştirdik. Balistik BR7 seviyesi gerektiren tüm yapılar Easywallbrick’in ürettiği kurşun geçirmez lego bloklar ile istediğiniz şekil ve ebatta hazırlanabilir. Hızlıdır; yapım aşamasında sıva, harç gibi malzemeler kullanılmasına gerekmemektedir bu sebeple 1 gün gibi bir sürede inşa edilebilir.

Mobildir; Easywallbrick ürünleri birbirine kilitlenen bir sisteme sahip olduğu için kolayca söküp baska alana taşınabilir ve ya vinç yardımı ile sökülmeden taşınabilir.

Yeşili korur; Easywallbrick bloklar kurşun geçirmez olmasının yanında geri dönüşüm malzemelerinden yapıldığı için çevre için de oldukça faydalıdır. İçerisinde insan sağlığı için hiç bir tehdit edici unsur bulundurmamaktadır.

Yanmaz; TSE’den alınan A1 belgesi mevcuttur. Bizimle çalışın, güvenliği başka bir seviyeye taşıyın. Daha fazla bilgi almak ve ihtiyaçlarınıza özel çözümlerimizi keşfetmek için bize ulaşın.

Kolay Taşınabilir.

Mobildir; Easywallbrick ürünleri birbirine kilitlenen bir sisteme sahip olduğu için kolayca söküp baska alana taşınabilir ve ya vinç yardımı ile sökülmeden taşınabilir.

Doğa Dostudur.

Yeşili korur; Easywallbrick bloklar kurşun geçirmez olmasının yanında geri dönüşüm malzemelerinden yapıldığı için çevre için de oldukça faydalıdır.

Yanmaz Materyal.

Yanmaz; TSE’den alınan A1 belgesi mevcuttur. Bizimle çalışın, güvenliği başka bir seviyeye taşıyın.

Kurşun Geçirmez.

Balistik BR7 seviyesi gerektiren tüm yapılar Easywallbrick’in ürettiği kurşun geçirmez lego bloklar ile istediğiniz şekil ve ebatta hazırlanabilir.

Maksimum Koruma

Yenilikçi Güvenlik ve Sürdürülebilirlik.

Easywallbrick, modern çağın ihtiyaçlarına cevap veren yenilikçi bir yapı malzemesi sunuyor. Taşınabilirlikten yüksek güvenlik standartlarına, çevre dostu malzemelerden yanmaz özelliklere kadar her detayda mükemmelliği hedefliyoruz. Ürünlerimiz, kolay montaj ve demontaj imkanı ile mekanlarınızı istediğiniz yerde ve zamanda kurmanıza olanak tanırken, geri dönüştürülmüş malzemelerle doğaya olan saygımızı gösteriyoruz.